KONST / Litografier / Färglitografier 12837125
nr 1283 7125
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 2 st. Lars Karlsson (f. 1958), Sverige. "Boogie, Woodo". Signerad, daterad 1985, numrerad 63/150. Motivet: 83x29 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
måndag 21 oktober 2019
kl 19:09:17
21 okt